Domů » Reference

Reference

S tiskem kvalitně už spolupracujeme nějaký ten pátek. Můžeme jen doporučit. Vítek je vždy na telefonu a když máme problém, tak nám s ním pomůže. Vždy je vše hotové během pár dní.

 

Sauna central
 
Velmi vřelá a osobní spolupráce. Mít možnost vše tisknout a řešit na jednom, jen zadat a je hotovo. Úžasný. GourmetKava.cz - Dominik Škoda
 
Gourmet Káva

Když jsme poptávali koncem roku 2016 speciální diáře na míru, stihli jsme termín dodání, přitom jsme vyladili kvalitu a především cenu. Toto jsou služby, které ocení každý.

Výzva 21 dní

Kdykoli potřebujeme tisknout, obracíme se na tisk kvalitně. Vždy vyjdou vstříc, ať je naše představa sebevýstřednější. Díky zkušeným grafikům doporučí lepší řešení. Tisk-kvalitně jednoznačně doporučuji.

eprohlidky.cz - Ing. Ondřej Srdínko

S touto tiskárnou jsme dlouhodobě spokojeni, snížili nám ceny tisku a s výsledkem jsme vždy spokojeni.

A studio Rubín o.p.s. - Lenka Chalupová

Rychlá a vstřícná komunikace, výborné ceny, skvělá kvalita. Vše co si od spolupráce s partnery slibujeme. Doporučuji!

 
Martin Jareš - Balíkonoš.cz

Skvělý, přátelský a profesionální přístup, dodržení domluv, vstřícné jednání a kvalitní služby. Již nehledáme jinde, jsme s vámi spokojení.

Divadlo Kampa

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Možnost kdykoliv se poradit a kvalitní tisk za příjemné ceny pomáhá našemu marketingovému teamu s produkcí, na kterou se můžeme vždy spolehnout.

FOOTSHOP - Daniel Nikolov

Skvělý a profesionální přístup, ochota vždy poradit a doladit objednávku ke kvalitnímu výsledku. Rychlé doručování produktů i v hodině dvanácté. Prostě skvělý tým lidí, se kterým je radost spolupracovat. Děkujeme.

KOLOVNA - Jana Dzuričková

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Lukáš Adámek - Trenýrkárna.cz

S Tiskem Kvalitně spolupracujeme řadu let. Oceňujeme bleskovou komunikaci, vždy vstřícný přístup a jejich široké portfolio - máme kreativní marketing s jehož produkcí si poradí málokdo.

ZOOT - Ania Cingrošová

Dlouhou dobu jsme hledali partnera pro naše tiskoviny. U Tisk Kvalitně jsme našli vstřícnost, perfektní komunikaci, doporučení materiálu, kvalitu tisku a dobu dodání je klidně i do druhého dne. 

IAESTE ČVUT v Praze - Aleš Bílý

S panem M. Mikulíkem naše škola LITE spolupracuje už několik roků. Výsledkem je naše maximální spokojenost. Vřele jeho i firmu Tisk Kvalitně doporučuji všem. Určitě nebudete zklamáni.

Jazyková škola LITE - Pavla Suková

Na základě naší dlouholeté spolupráce bych chtěl poděkovat za Váš vstřícný a vynikající přístup. Vždy jsem byl naprosto spokojen s veškerými zakázkami. Jsou ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu. 

NFCP rental equipment s.r.o. - Lukáš Urban