Domů » Tiskoviny » Kalendáře

Kalendáře

Poptávka Kalendáře

prosím, uveďte formát a typ kalendáře
prosím, uveďte typ vazby kalnedáře
Klasický kalendář nástěnný 12 stran.. měsíců (6 listů oboustranně potištěných) + případně titulní strana. Klasický stolní kalendář je 52 stran.. týdnů (26 listů oboustranně potištěných) + případně titulní a zadní strana.
Povrchová úprava obálky proti vnějšímu opotřebení a ještě luxusnějšímu vzhledu.
Uveďte prosím, jestli jsou vnitřní strany černobílé nebo barevné
Nejčastější gramáží pro kalendáře je papír 170g - 250g.
U nástěnných kalendářů se zpravidla kalendáře dodávají s lepenkovou podložkou vespod. Důvodem je celková tuhost, aby se kalendáře tolik neprohýbaly.

Poptávka je nezávazná. Po odeslání poptávky Vás budou naši obchodní zástupci obratem kontaktovat. Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kalendáře jsou nedílnou součástí každého člověka, domácnosti i společnosti. Jejich funkce je nejen informativní, ale také reklamní a propagační. Díky kalendářům plánujeme náš harmonogram a vytváříme plány do budoucnosti. Typické pro společnosti jsou především kalendáře stolní, ve formátu A4, A5 či DL s drátěnou kalendářovou vazbou. Závěsné kalendáře ve formátech A2, A3, A4 či A5 jsou typické spíše pro domácnosti či zasedací místnosti společností nebo recepcí, kde mají informativní a propagační funkci díky obrázkům. U těchto kalendářů je využívána drátěná kalendářová vazba s háčkem na zavěšení či šitá vazba s otvorem na zavěšení. Gramáž papíru se pohybuje od 135 g/m2, přes 150 g/m2, 170 g/m2 až 300 g/m2 křídového papíru. Tato hmotnost se většinou odvíjí od počtu listů. Nejčastěji se jedná o měsíční kalendáře s 12 či 13 listy, případně o týdenní kalendáře s 53 až 55 listy či čtrnáctidenní kalendáře s 27 až 29 listy.

Spokojení klienti

Načítání...

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.