Domů » Tiskoviny » Kalendáře

Kalendáře

Poptávka Kalendáře

prosím, uveďte formát a typ kalendáře
prosím, uveďte typ vazby kalnedáře
Klasický kalendář nástěnný 12 stran.. měsíců (6 listů oboustranně potištěných) + případně titulní strana. Klasický stolní kalendář je 52 stran.. týdnů (26 listů oboustranně potištěných) + případně titulní a zadní strana.
Povrchová úprava obálky proti vnějšímu opotřebení a ještě luxusnějšímu vzhledu.
Uveďte prosím, jestli jsou vnitřní strany černobílé nebo barevné
Nejčastější gramáží pro kalendáře je papír 170g - 250g.
U nástěnných kalendářů se zpravidla kalendáře dodávají s lepenkovou podložkou vespod. Důvodem je celková tuhost, aby se kalendáře tolik neprohýbaly.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kalendáře jsou nedílnou součástí každého člověka, domácnosti i společnosti. Jejich funkce je nejen informativní, ale také reklamní a propagační. Díky kalendářům plánujeme náš harmonogram a vytváříme plány do budoucnosti. Typické pro společnosti jsou především kalendáře stolní, ve formátu A4, A5 či DL s drátěnou kalendářovou vazbou. Závěsné kalendáře ve formátech A2, A3, A4 či A5 jsou typické spíše pro domácnosti či zasedací místnosti společností nebo recepcí, kde mají informativní a propagační funkci díky obrázkům. U těchto kalendářů je využívána drátěná kalendářová vazba s háčkem na zavěšení či šitá vazba s otvorem na zavěšení. Gramáž papíru se pohybuje od 135 g/m2, přes 150 g/m2, 170 g/m2 až 300 g/m2 křídového papíru. Tato hmotnost se většinou odvíjí od počtu listů. Nejčastěji se jedná o měsíční kalendáře s 12 či 13 listy, případně o týdenní kalendáře s 53 až 55 listy či čtrnáctidenní kalendáře s 27 až 29 listy.

Spokojení klienti

Načítání...

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Ruslan Skopal - Trenýrkárna.cz