Domů » Tiskoviny » Samolepky a nálepky

Samolepky a nálepky

Poptávka Samolepky a nálepky

prosím, uveďte formát složené brožury
Prosím rozlišujte samolepky barevné, nebo černobílé. Případné speciální úpravy prosím uveďte do specifikace (barvy PANTONE apod.) Pokud hledáte ekonomičtější variantu, volte jednostranně potištěné samolepky, oboustranně potištěné jsou výrazně dražší.
Pokud máte zájem o samolepky do exteriéru a odolné proti škrábání, volte PVC. Papírové samolepky jsou vhodné hlavně to interiéru.
Laminace je vhodná pro ještě větší odolnost samolepky proti oděru.

Poptávka je nezávazná. Po odeslání poptávky Vás budou naši obchodní zástupci obratem kontaktovat. Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Samolepky jsou výborným reklamním nástrojem dnešní doby. Jejich snadná aplikace, vysoká odolnost, nízká cena a obrovská variabilita tvarů je řadí mezi nejvíce využívané reklamní nástroje. Samolepky jsou také využívány jako informační prostředek na mnoha výrobcích a produktech. Formát samolepek je velice variabilní, ovšem často se využívá klasických rozměrů A4, A5, A6, A7, A8 a DL případně čtvercových či kulatých tvarů. Materiál samolepky je určen jejich budoucím použitím. Jedná se o samolepky papírové, případně samolepky z PVC, které jsou velmi odolné. Pro zvýšení jejich kvality se mohou samolepky laminovat, případně upravit UV lakem pro ochranu proti vyblednutí.

Spokojení klienti

Načítání...

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.