Domů » Tiskoviny » Vlajkový systém

Vlajkový systém

Poptávka Vlajkový systém

Prosím uveďte, o kterou z vlajek máte zájem. Můžete využít obrázku níže pro správné určení
Prosím uveďte, o jakou výšku vlajky máte zájem
Prosím, uveďte Vámi poptávané množství vlajek
Prosíme, vyberte si podstavec, pokud máte zájem. Náhledy jsou níže na obrázku. Nejobvyklejší je železný stojan a zapichovák do země
Prosím, uveďte Vámi poptávané množství podstavců

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vlajkový systém je výbornou formou reklamy pro společnosti, které často propagují své produkty a služby mimo jejich kancelář, například na veletrzích a podobných akcích. Výhody vlajkového systému jsou především variabilita jejich umístění, snadné složení a následné rozložení a dlouhá doba jejich životnosti. Nejčastěji používané jsou 3 typy vlajkových systémů. Jsou to kapka, muší křídlo a rovná vlajka ve velikostech 280 cm, 340 cm, 450 cm a 560 cm. Podstatným faktorem vlajkového systému je také jeho stojan, který se odvíjí od umístění, se kterým se u dané vlajky počítá. Typický je železný či křížový stojan, zapichovák či vrut do země nebo vodní stojan.

Spokojení klienti

Načítání...

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Ruslan Skopal - Trenýrkárna.cz