Domů » Tiskoviny » Vizitky

Vizitky

Poptávka Vizitky

prosím, uveďte formát vizitky, o kterou máte zájem. Doporučujeme klientům 85x55mm, 90x50mm se né vždy díky délce 90mm vejde do peněženky
Pokud máte zájem o výrobu vizitky v jiném barevném provedení, než uvádíme, prosím uveďte do specifikace. Upozorňujeme, že jakékoliv jiné barevné provedení (barvy pantone, tisk bílou, atd.) výrobu značně prodražují
Nejčastější papír pro vizitku je křídový papír matný čí lesklý. Standardně ještě tiskneme na papír ofsetový. V případě zájmu o jiný, prosím uveďte do specifikace (plastové, atd.)
U vizitky nedoporučujeme nižší gramáž než 250g. 300g jsou již pěkné pevné vizitky, 350g je pak nejvyšší možná gramáž (mimo luxusní papíry)
Povrchová úprava vizitky proti vnějšímu opotřebení a ještě luxusnějšímu vzhledu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Vizitky jsou nepostradatelným pomocníkem každého zaměstnance či živnostníka, který přichází do styku s potencionálními zákazníky, partnery či klienty. Vizitka slouží jako personální či firemní souhrn informací pro další osoby. Velmi často je vizitka prvním informačním materiálem, s kterým klient, zákazník či potencionální zákazník přijde do styku. Právě proto je vhodné dbát na kvalitně vytištěné vizitce a nejlépe i na její originalitě. Klasické vizitky jsou ve formátu 85x55 mm nebo 90x50mm. Vizitky mohou být jak jednostranné, tak oboustranné vytištěné na papíru křídovém lesklém či matném, offsetovém nebo recyklovaném, jehož gramáž se pohybuje od 250 g/m2, 300 g/m2 až 350 g/m2. Pro zvýšení kvality vizitky a její originality je možné vizitky laminovat, parciálně lakovat, zaoblovat či razit.

Spokojení klienti

Načítání...

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.