Domů » Tiskoviny » Skládané letáky

Skládané letáky

Poptávka Skládané letáky

prosím, uveďte formát složeného letáku. Námi nabízené formáty vychází na tisk bez odpadu.
Prosím uveďte, kolik má skládaný leták stran. Počet stran = počet listů x 2. Například složený leták A5, který vznikl složeným z formátu A4 má 4 strany.
Letáky skládáme obvykle do harmoniky, nebo zabalujeme do sebe (jako šnek). U skladu do sebe je počítat s tím, že se jednotlivá šířka stran zmenšuje, aby bylo možné další stránky zabalit do sebe
Dostupné varianty klasicky barevné a černobílé. Případně s přímými barvami PANTONE, uveďtě prosím do specifikace.
Nejčastěji poptávaný je papír křídový, matný či lesklý dle Vašeho vkusu. Ofsetový papír nedisponuje povrchovou natíranou úpravu, je ale vhodný pro psaní.
U letáků pro masovou distribuci se standardně používá gramáž od 80g do 135g. 200g letáky jsou opravdu již tvrdé. Pozor od 170g se musí letáky před zabalením ohybat a to prodražuje produkci.
Povrchová úprava obálky proti vnějšímu opotřebení a ještě luxusnějšímu vzhledu. Pozor na laminaci, skládané letáky mají pak tendenci se samovolně otevírat

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Letáky jsou nejtypičtějším nástrojem propagace a reklamy. To je způsobeno jejich variabilitou, nízkou cenou a širokým dopadem na cílovou skupinu. Nejčastějším formátem letáků je DL, A6 a A5. Setkat se však můžeme i s formátem A4 a A3. Variabilita u skládaných letáků je dána především druhem papíru a možnostmi jejich složení. Nejčastěji se využívá papír křídový lesklý či matný, ale používá se i papír offsetový či recyklovaný. Pro vyšší kvalitu je možné leták laminovat, parciálně lakovat či do něj něco vyrazit. Gramáž papíru se běžně využívá 135 g/m2, ovšem použít je možné gramáž od 80g/m2, přes 115 g/m2, 150 g/m2 až 300 g/m2. Sklad letáků může být jednoduchý, do sebe či do harmoniky. Typ skladu je vždy dán počtem stran, který se pohybuje od 4 do 10.

Spokojení klienti

Načítání...

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Ruslan Skopal - Trenýrkárna.cz

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová