Domů » Tiskoviny » Prospekty

Prospekty

Poptávka Prospekty

prosím, uveďte formát prospektu
Prospekty obvykle ve variantě barevné, nebo černobílé. Pokud máte zájem o speciální úpravu nebo barvy pantone, prosím uveďte do specifikace
Prospekty mohou být křídové hlazené v úpravě mat či lesk. Pokud máte zájem o popisovatelný papír, pak se jedná o variantu ofset (kancelářský papír)
80g odpovídá klasickému kancelářskému papíru 90g - 170g se používá nejčastěji na klasické prospekty 250g je ideální pro vouchery, tato gramáž odpivídá "čtvrtce" nebo vizitce
Povrchová úprava prospektu proti vnějšímu opotřebení a ještě luxusnějšímu vzhledu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prospekty se nejvíce využívají k předání nejdůležitějších informací o výrobku či službě. Jedná se například o příbalové letáky, návody či postupy. Nejčastějším formátem prospektů je DL, A6 a A5. Setkat se však můžeme i s formátem A4 a A3. Nejčastěji využívaný papír je křídový lesklý či matný, ale používá se i papír offsetový či recyklovaný. Pro vyšší kvalitu je možné prospekt laminovat, parciálně lakovat či do něj něco vyrazit. Gramáž papíru se běžně využívá 135g/m2, ovšem použít je možné gramáž od 80g/m2, přes 115 g/m2, 150 g/m2 až 300 g/m2.

Spokojení klienti

Načítání...

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Ruslan Skopal - Trenýrkárna.cz