Domů » Tiskoviny » Poznámkový blok

Poznámkový blok

Poptávka Poznámkový blok

prosím, uveďte formát složené brožury
80g gramáž je u klasického kancelářského papíru 90 - 170g se používá nejčastěji na klasické letáky či vnitřní strany brožur 250g je ideální pro vouchery, kupóny

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Poznámkové bloky jsou ideálním nástrojem pro nenásilnou reklamu a předávaní základních informací o společnosti. Reklamní funkci plní poznámkové bloky například jejich rozdáváním vybraným klientům, obchodním partnerům či zaměstnancům. Informativní funkci plní poznámkové bloky v případě meetingů, školení atd., kde jsou poznámkové bloky použity pro zapisování poznámek jednotlivých zájemců, kteří si pak papíry z bloku odnesou s sebou a tím je dál šíří. Nejčastějším formátem poznámkových bloků je A4, A5, A6 a DL s lepenou či kroužkovou vazbou. Vazba je však závislá na počtu stran a gramáži papíru, která může být od 90 g/m2, přes 115 g/m2, 135 g/m2, 170 g/m2 až 250 g/m2. Při vyšším počtu stran je ideálním řešením vazba knižní, případně vazba lepená. Naopak u menšího počtu stran se využívá vazba sešitá skobičkami. Pro zvýšení reklamní a informativní funkce se využívá odlišná obálka, která je buď standardní, nebo s klopou navíc.

Spokojení klienti

Načítání...

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.