Domů » Tiskoviny » Plakáty

Plakáty

Poptávka Plakáty

prosím, uveďte formát plakátu
Prosím uveďte, jestli máte zájem o barevný nebo černobílý tisk
Pro plakáty na lepení do exteriéru se standardně používá papír ofsetový. Pro interiéry je pak vhodný i křídový hlazený papír. Translucentní papír je speciální fólie prosvětlovací - vhodná do světelných boxů.
Pro venkovní polep doporučujeme 80g (dobře nasaje lepidlo) - základní gramáž. Obvyklá gramáž papíru se pohybuje okolo 100-150g. Pozor na vyšší gramáže, pokud jsou volně zavěšené, mají tendenci se samovolně kroutit.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Plakáty jsou nejtypičtějším reklamním produktem v oblasti hudby a filmu, ovšem zasahují i do všech ostatních oblastí a to z důvodu jejich velkého dopadu na cílovou skupinu a také snadné aplikace jak v interiéru, tak exteriéru. Plakáty jsou v podstatě všudypřítomné, jejich dopad je tedy masový, což má za následek jejich vysokou oblibu a využití. Formáty plakátů se pohybují od A3, A2, A1 k A0 až k B2, B1 a B0. Tyto plakáty jsou nejčastěji tištěny na papír křídový lesklý či matný nebo offsetový s gramáží od 80 g/m2 přes 115 g/m2, 135 g/m2, 200 g/m2 až 300 g/m2. Oblíbenou formou reklamy je také takzvaný CLV plakát neboli citylight.

Spokojení klienti

Načítání...

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Ruslan Skopal - Trenýrkárna.cz