Plakáty

Poptávka Plakáty

prosím, uveďte formát plakátu
Prosím uveďte, jestli máte zájem o barevný nebo černobílý tisk
Pro plakáty na lepení do exteriéru se standardně používá papír ofsetový. Pro interiéry je pak vhodný i křídový hlazený papír. Translucentní papír je speciální fólie prosvětlovací - vhodná do světelných boxů.
Pro venkovní polep doporučujeme 80g (dobře nasaje lepidlo) - základní gramáž. Obvyklá gramáž papíru se pohybuje okolo 100-150g. Pozor na vyšší gramáže, pokud jsou volně zavěšené, mají tendenci se samovolně kroutit.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Plakáty jsou nejtypičtějším reklamním produktem v oblasti hudby a filmu, ovšem zasahují i do všech ostatních oblastí a to z důvodu jejich velkého dopadu na cílovou skupinu a také snadné aplikace jak v interiéru, tak exteriéru. Plakáty jsou v podstatě všudypřítomné, jejich dopad je tedy masový, což má za následek jejich vysokou oblibu a využití. Formáty plakátů se pohybují od A3, A2, A1 k A0 až k B2, B1 a B0. Tyto plakáty jsou nejčastěji tištěny na papír křídový lesklý či matný nebo offsetový s gramáží od 80 g/m2 přes 115 g/m2, 135 g/m2, 200 g/m2 až 300 g/m2. Oblíbenou formou reklamy je také takzvaný CLV plakát neboli citylight.

Spokojení klienti

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Vždy když něco potřebuji - pošlu email s tím co chci a o zbytek se už nemusím starat. Děkuji za pro mě ideální spolupráci.

Ruslan Skopal - Trenýrkárna.cz