Domů » Tiskoviny » Letáky

Letáky

Poptávka Letáky

prosím, uveďte formát letáku
Letáky obvykle ve variantě barevné, nebo černobílé. Pokud máte zájem o speciální úpravu nebo barvy pantone, prosím uveďte do specifikace
Letáky mohou být křídové hlazené v úpravě mat či lesk. Pokud máte zájem o popisovatelný papír, pak se jedná o variantu ofset (kancelářský papír)
80g odpovídá klasickému kancelářskému papíru 90g - 170g se používá nejčastěji na klasické letáky 250g je ideální pro vouchery, tato gramáž odpivídá "čtvrtce" nebo vizitce
Povrchová úprava letáku proti vnějšímu opotřebení a ještě luxusnějšímu vzhledu.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Letáky jsou nejtypičtějším nástrojem propagace a reklamy. To je způsobeno jejich variabilitou, nízkou cenou a širokým dopadem na cílovou skupinu. Nejčastějším formátem letáků je DL, A6 a A5. Setkat se však můžeme i s formátem A4 a A3. Variabilita je dána především druhem papíru. Nejčastěji se využívá papír křídový lesklý či matný, ale používá se i papír offsetový či recyklovaný. Pro vyšší kvalitu je možné leták laminovat, parciálně lakovat či do něj něco vyrazit. Gramáž papíru se běžně využívá 135g/m2, ovšem použít je možné gramáž od 80g/m2, přes 115 g/m2, 150 g/m2 až 300 g/m2.

Spokojení klienti

Načítání...

Dva roky již řadíme Tisk Kvalitně mezi prvotřídní dodavatele. Proklientský přístup a orientace na kvalitu je základ Tisku Kvalitně. Vřele můžeme doporučit všem, kteří hledají levný a kvalitní tisk.

Sphere - Ivana Kolářová

Super spolupráce nemůžeme si vynachválit dobu dodání

TGI Fridays s.r.o.

Tisk Kvalitně mohu jen doporučit. Vstřícný přístup, dobrá kvalita a hlavně dobré ceny.

Bona Vita, s.r.o.